فارسی | English

حقوق قانونی وب‌سایت

۱ - مطالب وبسایت جمعیت امام علی (ع) صرفاً به منظور اطلاع رسانی اشخاص حقیقی و حقوقی است که مایل به آشنایی، همکاری، کمک رسانی، عضویت و یا کسب اطلاعات تخصصی در حوزه‌های مالی، حمایتی و درمانی مؤسسه و بیمارستان فوق تخصصی حمایت از کودکان تحت پوشش جمعیت امام علی (ع) می‌باشند.

۲ - حقوق لوگو، تصاویر (اعم از عکس یا ویدئو) و طراحی‌های این وبسایت منحصراً متعلق به جمعیت امام علی (ع) بوده، اقتباس و کپی از آنها به هر دلیلی حتی با قصد کمک به مؤسسه، فقط با صدور مجوز کتبی از طریق روابط عمومی جمعیت امام علی (ع) (88930816) مجاز است.

3- جمعیت امداد دانشجویی- مردمی امام علی (ع) به جز دفاتر و نمایندگی‌هایی که مشخصات آنها در وبسایت قید شده، شعبه یا دفتر نمایندگی دیگری در ایران ندارد.

4- در صورتی که از تصاویر، گزارش‌ها و لوگوی جمعیت برای درخواست کمک و واریز وجه به حسابی غیر از حساب‌های رسمی جمعیت که در بخش کمک قید شده‌اند، منتشر شود، جمعیت امداد دانشجویی مردمی امام علی (ع) حق پیگیری قضایی را برای خود محفوظ می‌داند.

 

همه ما اعضای جمعیت امام علی(ع)داوطلبانه فعالیت می کنیم و برای گسترش فرهنگ دگرخواهی .و انجام فعالیت های اجتماعی جمع شده ایم

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به جمعیت مستقل امداد دانشجویی_مردمی امام علی(ع) می باشد