فارسی | English

 اهداف کاری جمعیت امام علی (ع)


حمایت از کودکان و بانوان تنها مانده و نیازمند یاری مهمترین هدف کاری جمعیت را تشکیل می دهد. این سازمان مردم نهاد همواره بر خود وظیفه دانسته است تا از حقوق این دو قشر که از آسیب پذیرترین اقشار جامعه به شمار می روند، حمایت نماید.

جمعیت سرلوحه برنامه های خود را در یاری این دو قشر، توانمندسازی آنان و خروج آنها از چرخه نیازمندی قرار داده است. و حمایت خود را تا رسیدن به بیشترین میزان شکوفایی بر اساس خواست خود مددجو ادامه می دهد.

جمعیت امداد دانشجویی - مردمی امام علی (ع) اهداف اصلی زیر را سرلوحه کاری خود قرار داده است:

1 - تحقيق ، پژوهش و ارائه راهكار پيرامون معضلات اجتماعي شامل كودكان بزهكار ، كودكان فراري ، کودکان خياباني و كار ، خانواده‌هاي محروم و بي‌بضاعت ، زنان سرپرست خانواده و مسائل پيش روي كودكان مبتلا به بیماری های صعب العلاج  و خانواده‌هاي آنها براي دستيابي به استانداردهاي بالاتر زندگي .

2 - ترويج انديشه‌ها و سیره عملی مولا علی (ع) و اولیای الهی و مصلحان اجتماعی در عشق به همنوعان و اجراي طرح‌هاي نمادين و فراگير در مراسم و مناسبت‌ها ی ملی و مذهبی در سراسر کشور و دیگر کشورها

3 - امدادرساني به نيازمندان از نظر مادي و معنوي و توانمندسازی ایشان

4 - ترويج فرهنگ خير و نوع‌دوستي و دگرخواهي به صورت فراگير در میان انسان ها

5 - امداد رسانی در هنگام حوادث غیر مترقبه از قبیل سیل ، زلزله و ... در هر نقطه از جهان

6 - تعریف استانداردهای قابل قبول در ارتباط با نحوه ، میزان و مکان های خدمت رسانی به نیازمندان

همه ما اعضای جمعیت امام علی(ع)داوطلبانه فعالیت می کنیم و برای گسترش فرهنگ دگرخواهی .و انجام فعالیت های اجتماعی جمع شده ایم

کلیه حقوق این وب سایت متعلق به جمعیت مستقل امداد دانشجویی_مردمی امام علی(ع) می باشد