جمعیت امام علی در شهر کرمان، نمایندگی رسمی دارد که در سالهای گذشته طرح کوچه گردان عاشق را برگزار کرده است. در سال گذشته، تعداد 100 خانواده در مناطق محروم و حاشیه شهر کرمان تحت حمایت این طرح قرار داشتند. امسال نیز شناسایی های دقیق در استان کرمان و بخصوص روستاهای محروم و مناطق اطراف آن آغاز شده است و در تلاش هستیم تا این طرح با گستره هرچه بهتری نسبت به سالهای گذشته در این استان نیز اجرا گردد و خانواده های محروم این استان را نیز در حمایت طرح کوچه گردان عاشق قرار دهیم. گزارش دقیق از شناسایی ها به مرور بر روی وبسایت کوچه گردان عاشق قرار خواهد گرفت.
شما عزیزان می توانید برای همکاری در طرح کوچه گردان عاشق با جمعیت امام علی در استان کرمان، در وبسایت کوچه گردان عاشق فرم داوطلبین همکاری در طرح را تکمیل فرمائید، تا در طول ماه رمضان با شما تماس گرفته شود و از حضور شما در روند بسته بندی و پخش کیسه های آذوقه به منظور اجرای هرچه بهتر این طرح کمک گرفته شود.

برای دسترسی به فرم همکاری در طرح کوچه گردان عاشق ( اینجا ) را کلیک کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر، شماره تلفن رابط طرح کوچه گردان عاشق در استان کرمان، 09394033684 ، می باشد.

قابل توجه است که جمعیت امام علی در شهر کرمان نمایندگی رسمی دارد. این دفتر نمایندگی دو خانه ایرانی در شهر کرمان ایجاد کرده بود که در طول سال بیش از 300 کودک کار و محروم از تحصیل و آسیب دیده و خانواده های آنان از خدمات مددکاری در این مراکز بهره مند می شدند. متاسفانه مدتی است که به دلایل نامشخص مقامات رسمی شهر کرمان از ادامه فعالیت این دفاتر جلوگیری کرده اند و این کودکان در بی پناهی به روزگار پیشین خود گرفتار هستند. امیدواریم هرچه سریعتر با بازگشایی این دو دفتر شاهد حضور دوباره کودکان معصوم شهر کرمان در خانه های ایرانی باشیم. کودکان در این مراکز به صورت رایگان درس می خوانند و از غذای رایگان و دیگر خدمات مددکاری رایگان بهره مند می شدند.