مدیر اجرایی هفدهمین طرح کوچه گردان عاشق، عسل نعمت الله زاده، اعلام کرد: در سال ۱۳۹۵ بیش از ۱۰۰۰۰ خانواده در سراسر کشور، در اغلب استان ها، تحت پوشش طرح کوچه گردان عاشق قرار می گیرند.

نعمت الله زاده همچنین اعلام کرد مراحل ابتدائی برنامه های اجرایی این طرح به منظور شناسایی مناطق محروم از اواخر اردیبهشت ماه ۱۳۹۵ در استان های تهران، خراسان رضوی، مازندران، خوزستان، کردستان، کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، فارس، اصفهان، قم، البرز، همدان، ایلام، گلستان و هرمزگان آغاز شده است. 

گزارش های دقیق شناسایی به مرور بر روی وبسایت کوچه گردان عاشق قرار خواهد گرفت و اطلاع رسانی هر چه بهتر برای اجرای طرح و دعوت از مردم و خیرین برای همکاری در این طرح در سایت کوچه گردان عاشق صورت می گیرد.

همچنین وی افزود هزینه اجرای این طرح شامل تهیه و توزیع کیسه های مایحتاج، توسط مردم نیکوکار در طول ماه مبارک رمضان تأمین می شود.

شماره تلفن ستاد مرکزی طرح کوچه گردان عاشق: (۵۵۶۰۳۴۳۶) ۵۵۱۵۴۱۶۵ – ۰۲۱

” شما نیز می توانید برای همکاری در طرح کوچه گردان عاشق و کمک به اجرای هر چه بهتر این طرح در سراسر کشور، در وبسایت کوچه گردان عاشق، فرم داوطلبین همکاری در طرح را تکمیل نمائید، تا در طول ماه مبارک رمضان از حضور شما در روند بسته بندی و توزیع کیسه های مایحتاج کمک گرفته شود. “

برای دسترسی به فرم همکاری در طرح کوچه گردان عاشق ( اینجا ) را کلیک کنید.