پانزدهمین آیین کوچه گردان عاشق، در سال ۱۳۹۳، با توزیع ۵۱۰۰ کیسه آذوقه در میان خانواده های نیازمند در سراسر کشور، در تمامی ۳۱ استان کشور، برگزار گردید.

به گزارش امور مالی جمعیت امام علی هزینه برگزاری پانزدهمین آیین کوچه گردان عاشق برای هدف اولیه توزیع بیش از ۵۰۰۰ کیسه آذوقه در میان خانواده های نیازمند در سراسر کشور در ماه رمضان، به طور کامل تأمین شد. خانم ملکوتی مدیر مالی جمعیت امام علی گفت که خوشبختانه توانستیم در سال ۱۳۹۳ با کمک مردم نیکوکار هزینه برگزاری این طرح برای رسیدن به هدف تعیین شده در ابتدای ماه رمضان را به طور کامل تأمین کنیم و هیچ کمبودی از این نظر وجود نداشته باشد.

خانم ملکوتی افزود در ابتدای ماه رمضان سال قبل هدف ما تأمین اعتبار برای توزیع ۵۰۰۰ کیسه آذوقه بود و در روزهای پایانی این ماه با کمک مردم به این هدف رسیدیم. هزینه این طرح از محل کمک های مردم نیکوکار تأمین شد و اجرای طرح نیز در تمامی ۳۱ استان کشور و در محله های حاشیه و بسیار محروم با موفقیت به انجام رسید.

تعداد کیسه های توزیع شده در آیین کوچه گردان عاشق سال گذشته؛

در هر کیسه آذوقه که از شب ۱۹ رمضان سال قبل تا پایان این ماه توسط خود مردم و داوطلبان به در خانه خانواده های نیازمند برده شد، برنج ۱۰کیلو، روغن ۲عدد، عدس ۱کیلو، رب گوجه ۱عدد، چای نیم کیلو، ماکارونی ۳ عدد، قند و شکر هرکدام ۱کیلو، مرغ ۱عدد، گوشت ۱کیلو، پنیر ۱عدد، خرما ۱ بسته، تن ماهی ۲ عدد و مواد شوینده بوده است.

امسال نیز، در شانزدهمین آیین کوچه گردان عاشق، برآورد می شود که بیش از ۵۰۰۰ خانواده آسیب دیده و نیازمند در سراسر کشور تحت پوشش این طرح قرار بگیرند. البته تعداد کیسه های آذوقه توزیعی، بستگی به میزان کمک های مردمی در تأمین هزینه آن ها دارد. اگر بیش از مبلغ مورد نیاز برای ۵۰۰۰ کیسه کمک جمع آوری شود، جمعیت امام علی (ع) تعداد خانواده های بیشتری را تحت پوشش طرح قرار خواهد داد.

” شما نیز می توانید برای همکاری در شانزدهمین طرح کوچه گردان عاشق، با تکمیل فرم همکاری در اجرای طرح در وبسایت کوچه گردان عاشق، ما را در روند بسته بندی و توزیع کیسه های مایحتاج و اجرای هر چه بهتر این طرح یاری نمائید. ”
برای دسترسی به فرم همکاری در طرح کوچه گردان عاشق ( اینجا ) را کلیک کنید.

شماره تلفن روابط عمومی مرکزی جمعیت امام علی (ع): (۸۸۹۰۶۴۲۷) ۸۸۹۳۰۸۱۶ – ۰۲۱

نظر دهید

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.