خانه ایرانی ملک‌آباد کرج

 

خانه علم ملک آباد

خريد و ساخت خانه علم ملک آباد

با توجه به لزوم ارائه خدمات مداوم و مستمر به کودکان شناسایی شده در منطقه و ایجاد شرایط بهتر، خانه ایرانی ملک آباد کرج با موانع و مشکلاتی روبرو است:

۱. کمبود فضای مفید آموزشی و غیراستاندارد بودن آن مثل برگزاری کلاسها در کانکس داخل حیاط که کیفیت آموزش را تحت الشعاع قرار داده است.

۲. به دلیل اجاره‌ای بودن فضای فعلی، امکان گسترش بیشتر فعالیت‌هایی مانند کارآفرینی و هنری و تجهیز و استانداردسازی فضاهای آموزش و مشاوره و… میسر نیست.

۳. بافت فرسوده خانه ایرانی و خطر حضور کودکان در این محل با توجه به وقوع زلزله‌های اخیر در کرج

۴. اتمام مهلت اجاره خانه و تصمیم مالک برای تغییر کاربری ملک خود

۵. افزایش تعداد کودکان و خانواده‌های تحت حمایت و نیاز جدی به فضای آموزشی بزرگتر

با توجه به این موارد لازم است سریعا نسبت به خرید و ساخت مکانی جدید به عنوان خانه ایرانی اقدام کرد. با بررسی‌های انجام شده ساختمان جديدی برای خرید و ساخت ۲ طبقه دیگر در نظر گرفته شده است؛ هزینه برآورد شده کل معادل ۷۰۰ میلیون تومان می‌باشد که ۴۰۰ میلیون تومان صرف خرید ملک با متراژ کلی ۳۴۸ متر‌مربع و ۳۰۰ میلیون تومان باقی جهت ساخت و تجهیز دو طبقه جدید و همچنین استحکام و تقویت بنای ساختمان می‌گردد.

با دعوت شما به كمپين «سهم من يک خشت مهربانى»، ما را در مسير خريد و ساخت خانه علم براى بيش از ٢٠٠ كودک درگير چرخه كار در منطقه ملك آباد استان البرز يارى كنيد.

براى تغيير دنياى كودكيش خانه اى بساز

شماره کارت:  ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۱۰۵۴۵۸ ، به نام جمعيت امداد دانشجويى مردمى امام على(ع)
لطفا در صورت كارت به كارت تصوير فيش واريزى را در سوپرگروه #سهم_من_یک_خشت_مهربانی قرار دهيد.

 

لینک کمپین #سهم_من_یک_خشت_مهربانى در پیام پین شده کانال جمعیت امام على البرز در تلگرام

لینک کمپین در اینستاگرام

روابط عمومى كمپين: ۰۹۱۲۷۹۰۱۳۲۰


⚗️برای آموزش اثربخش علوم تجربی باید از فعالیت‌های آزمایشگاهی استفاده شود تا ساختارشناختی دانش‌آموزان تقویت شده و همچنین مهارت‌های عملی لازم را فرابگیرند.

?


اعضای جمعیت امام علی البرز در کنار کودکانی که در شب یلدا در هوایی سرد و آلوده در سطح چهارراه های شهر مشغول کار بودند حاضر شدند و ضمن شناساییِ شرایط فعلی زندگی کودک، پک های یلدا که حاوی دستکش ، جوراب گرم ،میوه و تنقلات بود را تقدیمشان کردند و در عین حال با مردم دربابِ رفتار صحیح با کودکان و پذیرفتن مسئولیت اجتماعیشان نسبت به کودکان آسیب دیده و عدم بی تفاوتی نسبت به شرایط ایشان به بحث و گفتگو پرداختند…