شما هم توانستید در پیشگیری از تکرار چرخه فقر موثر باشید

با مشارکت و همراهی همیشگی عزیزان در فاز اول طرح از مهر بگو نوشت‌افزار موردنیاز تعدادی از دانش‌آموز محروم و نیازمند ِ شناسایی شده در مناطق مختلف استان ایلام، تامین و توزیع شد.اما این کودکان در طول سال نیاز به حمایت مداوم دارند که همراهی و همیاری خیّرین عزیز را برای تامین هرینه های تحصیل کودکان محروم می طلبد.

در طرح از مهر بگو تلاش شد که با تامین و توزیع پک‌های لوازم‌تحریر، گامی در جهت فراهم کردن شرایط تحصیل دانش‌آموزانی که به دلیل فقر و مشکلات مالی، فرصت تحصیل از آنها سلب شده بود، برداشته شود.
حق تحصیل و فرصت فراگیری علم به‌صورت برابر و رایگان، از مسائلی‌ست که در اصل ۳۰ قانون اساسی ایران، ماده‌ی ۲۶ اعلامیه‌ی جهانی حقوق‌بشر سازمان ملل و همچنین در ماده‌ی ۲۸ کنوانسیون حقوق کودکان بر آن تاکید شده است. حق و فرصتی که در برخی مناطق محروم و دورافتاده نادیده‌ گرفته شده یا دست‌کم آنگونه که باید در دسترس قرار نگرفته است و می‌طلبد که مسئولان مربوطه در این امر، با توجه به وظیفه‌ای که در تامین حقوق قانونی مردم دارند، در جهت تامین این فرصت برابر، بویژه در مناطق روستایی، اقدام کنند.
به امید رشد و تعالی هرچه بیشتر دانش‌آموزان مناطق محروم و فراموش‌شده‌ی ایران عزیزمان

ادامه فاز دوم این طرح سعى بر آن داریم نیاز دانش آموزان مناطق محروم به پکیچ لوازم التحریر و کفش را به شرح زیر برطرف سازیم:

لرستان: ۵٠٠ پکیج
سیستان و بلوچستان: ١۵٠٠ پکیج
کردستان: ١٠٠ پکیج
جنوب کرمان: ٣٠٠ پکیج

براى تامین این ٢٩٠٠ پکیج لوازم تحریر نیاز به ۸۰ میلیون تومان مى باشد که تا به حال ۴۹ میلیون تومان تامین شده است.

شما خیرین عزیز می‌توانید براى کمک به توزیع هرچه سریعتر مایحتاج دانش آموزان در مناطق محروم کشورمان از طریق شماره کارت زیر به نام جمعیت امام علی به تامین این موارد کمک نمایید:
۶١٠۴٣٣٧٧٧٠٠٣١٣٠٨
و یا از طریق این لینک به صورت آنلاین پرداخت داشته باشید

روابط عمومی جمعیت امام علی
۰۲۱۸۸۹۳۰۸۱۶

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.