توپ به جای تیزی؛ ورزشگاه به جای زندان

متأسفانه کودکان و نوجوانان زیادی هستند که به رغم تمامی توانایی‌ها و استعدادهای بی‌نظیر در عرصه ورزش و هنر، به جبر موقعیت جغرافیایی و اجتماعی خود، انتخابی جز خشونت، بزه و محرومیت در پیش روی خود نمی‌بینند. باشگاه فرهنگی ورزشی پرشین جمعیت امام علی فرصتی‌ست تا کودکان و نوجوانان با کسب یک هویت تازه و سازنده از طریق ورزش، به نمایش توانمندی‌ها و استعدادهای خود بپردازند. باشگاه پرشین در رشته های ورزشی فوتبال، والیبال، هندبال، بسکتبال، راگبی، هاکی، دارت، شطرنج، شنا و … برای دختران و پسران در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در سراسر کشور فعالیت می‌کند. دختران و پسران جمعیت امام علی توانسته‌اند در مسابقات مختلف استانی و کشوری به مقام‌های ارزشمندی دست پیدا کنند و توانمندی‌های خود را به نمایش گذارند.

یکی از این فرصت‌ها، لیگ پرشین جمعیت امام علی است که در آن حدود ۵۰ تیم از سراسر کشور در رده‌های سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان به رقابت می‌پردازند. در لیگ پرشین، ورزش بهانه‌ای است برای گرد هم آمدن کودکان و نوجوانانی از محلات حاشیه که پیام آوران صلح و دوستی برای جامعه پر از خشونت امروز شده‌اند. کودکانی که هر روزه در محیط زندگیشان تحت تاثیر خشونت، محرومیت و دیگر معضلات پیچیده اجتماعی قرار می گیرند و زندگیشان با سختی و مرارت بسیار عجین شده است، در لیگ فوتبال پرشین گرد هم آمده‌اند تا صرف نظر از تفاوتهای فرهنگی، قومیتی و فراتر از هر رنگ، نژاد و باورهای دینی و مذهبی، با حضوری جوانمردانه و سرشار از دوستی محبت به دیگری، درکنارهم الگویی شایسته از صلح، آشتی و همگرایی را به مردم هدیه کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت پرشین مراجعه نمایید.

لیگ پرشین

لیگ پرشین

تمامی هزینه‌های این باشگاه از طریق خیرین محترم تامین می‌گردد. شما نیز می‌توانید در دوازدهمین آیین #طفلان_مسلم در تامین هزینه‌های چهارمین دوره لیگ پرشین که در سال آینده در چهار منطقه کشور برگزار خواهد شد سهیم باشید، تا پیش از اینکه کودکی چاقو به دست بگیرد و زندگی خود و دیگری را تباه کند، به او توپ و زمین چمن بدهیم:

شماره کارت به نام جمعیت امام علی: ۶۱۰۴۳۳۷۹۸۱۷۶۷۰۸٨

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.