زهرا رحیمی مدیرعامل جمعیت امام علی با تودیع وثیقه آزاد شد

به گزارش امتداد، به نقل از روابط عمومی جمعیت امام علی (ع): روز یکشنبه مورخ ۱۶ شهریور ماه، زهرا رحیمی، مدیرعامل جمعیت امام علی (ع) برای ادای پاره‌ای از توضیحات به دادسرای شهید مقدس اوین احضار شد. در ساعت پایانی وقت اداری اطلاع داده شد که قرار وثیقه برای خانم رحیمی صادر شده است و تنها یک ساعت مهلت برای تأمین وثیقه مورد نظر وجود داشت.

متاسفانه علی‌رغم تلاش‌های داوطلبان جمعیت امام علی (ع) پذیرش وثیقه‌ی تامین‌شده به فردای آن روز، هفدهم شهریور موکول شد. در روز ۱۷ شهریور با وجود پیگیری‌های داوطلبان جمعیت امام علی (ع) از ابتدای روز، با طولانی شدن روند اداری و کارشناسی تایید ارزش وثیقه، پذیرش وثیقه و آزادی مدیرعامل جمعیت امام علی (ع) به روز بعد موکول شد.

روز ۱۸ شهریور روند اداری تایید و قبول وثیقه انجام شد و رحیمی ساعت ۱۶:۰۰ با قید وثیقه آزاد شد.

روز ۸۰ اُم بازداشت موسس جمعیت امام علی شارمین میمندی نژاد در حالی سپری می‌شود که او در تمام این مدت از حق انتخاب آزادانه‌ی وکیل محروم بوده و بیش از ۱۰ روز است که از حال‌شان بی‌خبریم.

تعقیب قضایی یک نفر دیگر از مسئولان جمعیت امام علی (ع) که این بار مدیرعامل آن است به همراه احضار تعدادی دیگر از اعضای این سمن و ادامه ی توقیف وسایل الکترونیکی و اسناد و مدارک متعلق به جمعیت امام علی (ع) نشان می دهد برخلاف اتهامات شخصی و ادعای مطرح شده، نه اشخاص حقیقی که اصل جمعیت امام علی (ع) هدف اصلی فشارها است.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.