پنجمین لیگ پرشین

قهرمانان بزرگ، نان آوران کوچک

به همت باشگاه ورزشی پرشین جمعیت امام علی پنجمين دوره ليگ فوتبال پرشين با حضور ٨٨٠ كودک در قالب ۴۰ تيم از محلات حاشيه سراسر كشور در سه رده سنی نونهالان، نوجوانان و جوانان در تابستان سال ۱۳۹۸ در دو مرحله مقدماتى و نهايى برگزار شد. مرحله مقدماتى مسابقات طي دو ماه در پنج منطقه كشورى به ميزبانى شهرهاى كرمان، تبريز، مشهد، تهران و سرباز بلوچستان و مرحله نهايى آن طي ده روز در تهران برگزار گرديد.

شايان ذكر است براى برگزارى اين دوره از مسابقات در مجموع ٧٨٤ ميليون تومان در بخش‌هاى مختلف هزينه شد كه همگى از محل كمكهاى مردمى تامين گرديد.

پنجمین لیگ پرشین


پنجمین لیگ پرشین


۶ پاسخ
 1. محمد
  محمد says:

  پاسخ
 2. سارا
  سارا says:

  اميدوارم اين ليگ و باشگاهاش به جايى برسن كه با رئال و بارسلونا رقابت داشته باشن

  پاسخ
 3. احسان
  احسان says:

  رفاقت بچه ها از تیمها و قومیت های مختلف واقعا جذاب و دیدنیه

  پاسخ
 4. مینا
  مینا says:

  ورزش و بخصوص لیگ پرشین باعث شده بچه ها تلاششون در جهت اثبات هویت خودشون بیشتر بشه . لیگ پرشین شده ریسمانی برای بچه ها که بهش چنگ بزنن و خودشون رو بکشن بالا و توانایی های خودشون رو اثبات کنن.

  پاسخ
 5. نفیسه
  نفیسه says:

  ورزش باعث ایجاد انگیزه در بچه ها میشه بخصوص که در محلات حاشیه توپ فوتبال جایگزین مناسبی بجا چاقو ومواد مخدر هست و از نظر روانی هم اونارو شاد میکنه
  تو لیگ پرشین بچه ها همبستگی و وحدت، مردی و مردونگی یاد میگیرن

  پاسخ
 6. امیرعلی
  امیرعلی says:

  وقتی شوق و ذوق بچه‌ها رو می‌بینیم که با چه انگیزه‌ زیادی برای لیگ پرشین تمرین می‌کنند خوشحال می‌شم که مسیری متفاوت برای کودکانی ساخته شده که بعضی‌هاشون از حقوق اولیه هم محروم هستند.
  لیگ پرشین بستری است برای هویت‌سازی برای بچه‌هایی که از محله‌هایی می‌آیند که داشتن چاقو و تیزی و دعوا کردن هویت محسوب می‌شه. لیگ پرشین باعث می‌شه این بچه‌ها هویتشون رو در محیط سالم ورزش پیدا کنند. باعث می‌شه این بچه‌ها دیده بشن. بچه‌هایی سراسر از استعداد و توانایی…

  پاسخ

تعقیب

  دیدگاه خود را ثبت کنید

  Want to join the discussion?
  Feel free to contribute!

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *