پنجمین لیگ پرشین

قهرمانان بزرگ، نان آوران کوچک

امسال پنجمین سال است که به همت جمعیت امام علی لیگ فوتبال کودکان و نوجوانان محله‌های حاشیه کشورمان با حضور ۴۰ تیم از سراسر ایران برگزار خواهد شد. بازی‌های دور مقدماتی پنجمین دوره لیگ پرشین از چندی پیش آغاز شده است و هم‌چنان ادامه دارد. دیدارهای دور نهایی این بازی‌ها از تاریخ ۳۰ مرداد تا ۸ شهریور در زمین چمن دانشگاه شهید بهشتی انجام می‌شود.

ورود برای عموم خانم‌ها و آقایان برای دیدن این مسابقات آزاد و رایگان است.

پنجمین لیگ پرشین


پنجمین لیگ پرشین


۶ پاسخ
 1. امیرعلی
  امیرعلی says:

  وقتی شوق و ذوق بچه‌ها رو می‌بینیم که با چه انگیزه‌ زیادی برای لیگ پرشین تمرین می‌کنند خوشحال می‌شم که مسیری متفاوت برای کودکانی ساخته شده که بعضی‌هاشون از حقوق اولیه هم محروم هستند.
  لیگ پرشین بستری است برای هویت‌سازی برای بچه‌هایی که از محله‌هایی می‌آیند که داشتن چاقو و تیزی و دعوا کردن هویت محسوب می‌شه. لیگ پرشین باعث می‌شه این بچه‌ها هویتشون رو در محیط سالم ورزش پیدا کنند. باعث می‌شه این بچه‌ها دیده بشن. بچه‌هایی سراسر از استعداد و توانایی…

  پاسخ
 2. نفیسه
  نفیسه says:

  ورزش باعث ایجاد انگیزه در بچه ها میشه بخصوص که در محلات حاشیه توپ فوتبال جایگزین مناسبی بجا چاقو ومواد مخدر هست و از نظر روانی هم اونارو شاد میکنه
  تو لیگ پرشین بچه ها همبستگی و وحدت، مردی و مردونگی یاد میگیرن

  پاسخ
 3. مینا
  مینا says:

  ورزش و بخصوص لیگ پرشین باعث شده بچه ها تلاششون در جهت اثبات هویت خودشون بیشتر بشه . لیگ پرشین شده ریسمانی برای بچه ها که بهش چنگ بزنن و خودشون رو بکشن بالا و توانایی های خودشون رو اثبات کنن.

  پاسخ
 4. محمد
  محمد says:

  پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.