جوابیه جمعیت امام علی (ع) به سایت مشرق‌نیوز

این جوابیه توسط جمعیت امام علی از طریق ارسال ایمیل و اظهارنامه‌ی قانونی برای سایت مشرق نیوز ارسال گردید؛ ولی با توجه به عدم درج آن توسط این خبرگزاری، متن آن در رسانه‌های جمعیت امام علی جهت آگاهی همگان منتشر می‌گردد:

سایت مشرق‌نیوز با انتشار مطلبی مدعی شده است «در تازه‌ترین فیلم منتشر شده از شارمین میمندی‌نژاد -رئیس جمعیت امام علی (ع)- به امام حسین (ع) توهین کرده است».

اول- تیتر درون فایل ویدئویی که با تقطیع چند فیلم و صوت دیگر مونتاژ شده است «توهین به عزاداری» است. به نظر می‌آید «مشرق» امیدوار است با مطلب خود اتهامات دروغینی را به آقای میمندی‌نژاد نسبت دهد که حتی با بریده‌های موجود درون فیلم نیز قابل انتساب به او نیست.

دوم- مشرق مدعی شده است «حالا مشخص شده است آقای میمندی‌نژاد کلاس‌های شبیه به «عرفان حلقه» برگزار می‌کند و در آن مرتکب توهین به مقدسات می‌شود». هیچ یک از این اتهامات تا به امروز به هیچ نحوی اثبات نشده است و طرح آن‌ها در رسانه‌های عمومی مصداق عینی افتراء و مستوجب پیگرد در مراجع قضائی است.

سوم- اگرچه سستی ادعاهای منتج از فیلم‌ها و صوت‌های بریده شده برای هر مخاطب منصفی آشکار است، اما اصل انتشار این جنس مطالب رفتاری مافیاگونه و مصداق نقض حریم خصوصی و پرونده‌سازی است و جمعیت امام علی (ع) حتی در حد پاسخ ماهوی به این اتهامات نیز حاضر نیست وجود آن‌ها را به رسمیت بشناسد.

از مخاطبان محترم تقاضا می‌شود برای آشنایی با نظر واقعی شارمین میمندی‌نژاد در مورد ائمه‌ (ع) ، رسانه‌های مورد تایید او و جمعیت امام علی (ع) را دنبال کنند. دو مورد از سخنان او در مورد آرمان امام حسین (ع) در این لینک قابل مشاهده است.

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *